Hakkımızda

image

ANOLSAN HAKKINDA

ANOLSAN Anadolu Oluklu Mukavva Kutu ve İnş. Taah. San.Tic. Ltd.Şti, ambalaj sektöründe; Oluklu Mukavva koli imalatına yönelik olarak 1980 yılında Ankara-Yenimahalle ilçesinde sanayinin henüz gelişmekte olduğu dönemde faaliyete başlamıştır. Çalışma prensipleri ve dürüstlük ilkeleri doğrultusunda ayakta kalarak Ankara ilinde bu sektördeki söz sahibi olma özelliğini, büyüyerek, kapasitesini artırarak korumuştur.

Firmamız; büyüme hızına paralel olarak, çalışma ortamının yetersizliği nedeni ile 1993 yılında Ostim Organize Sanayi Bölgesinde şu anda merkezi konumunda olan adrese taşınarak kurumsallaşmaya ilk adımı atmıştır.

2015 yılında tekrar üretim sahasının yetersizliği nedeni ile ANKARA- Kahramankazan ilçesi Saray Sanayi Bölgesinde 6500m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasında, yenilediği makine parkuru ile güçlendirerek kapasitesini artırmıştır.

2002 yılında almış olduğu TSE belgesinin yerine 2017 yılında İSO 9001:2008 belgesini alarak kalite ve işleyişine yeni bir ivme kazandırmıştır.

Makine parkurumuz ve kapasitemiz gereğince, oluklu mukavva kutu kapsamında her türlü ürün; istenilen cins, kalite, ebat, model olarak üretilir.